444 4 961 - ÜCRETSİZ MÜŞTERİ HATTI

SERVİS

1996 yılından itibaren, otomotiv sektörüne ISUZU Yetkili Servis-Yedek Parça Bayiliği ile katılarak servis ve bakım uygulamalarında gelişen teknoloji ve hizmet anlayışı ile birçok başarıya imza atmıştır. Bütün çalışanları ile ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’  ilkesini benimseyerek bu ilke doğrultusunda kısa bir süre içerisinde sektörün sayılı firmaları arasına girmiştir.

Bununla kalmayıp ‘gerçek kalite iyi hizmettir.’ anlayışı doğrultusunda kaliteli,   sağlam  ve güvenilir hizmet vermenin çabası içerisindedir. Isuzu markasının sektörde kısa zamanda görmüş olduğu büyük rağbet ve Yarattığı güven duygusu çerçevesinde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için firmamız, çalışmalarını hızlandırarak 01.07.2004 tarihinden itibaren Kartal E-5 yolu üzeri Ankara Asfaltı no:98 Topselvi KARTAL-İST. adresinde 2300m2 kapalı 1000m2açık alanı ile hizmet vermeye  devam etmektedir.

Servisimizde, özel takım, teçhizatlarımız ile eğitim görmüş 30 servis elemanı,10 idari  personeli ile her türlü onarım ve periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve ekonomik şartlarda yapılmaktadır.

Servisimiz; motor, kaporta, boyahane, mekanik elektrik elektronik hizmetleri vermekte ayrıca 7 gün 24 saat hizmet veren acil servisimizle müşterilerimize yol hizmeti vermekte olup;araçlarının arıza ve onarımları gerçekleştirilirken müşterilerimiz sosyal tesislerimizde dinlenebilir,masa tenisi oynayabilir ve diğer ihtiyaçlarını giderebilirler.