444 4 961 - ÜCRETSİZ MÜŞTERİ HATTI

Araçlarda Periyodik Bakımın Önemi

İnsan vücudu mükemmel bir şekilde tasarlanmış ve yaratılmıştır. İnsanın uzun ve sağlıklı bir ömür sürebilmesi ise dengeli beslenmesi ve düzenli olarak doktor kontrolünden geçerek, ileride ortaya çıkabilecek hastalıklara karşı önceden önlem alması ile mümkündür.

Aynı durum, en son teknoloji ile üretilen ve beğeninize sunulan Isuzu'lar için de geçerlidir.

Isuzu'nuzun yıllar boyu sorunsuz olarak size yol ve iş arkadaşlığı yapabilmesi ise sizin elinizde...

Bunun için üzerinize düşen görev, aracınızı Isuzu yetkili servislerine götürmeniz ve düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanızdır.

Isuzu yetkili servisi Gerçek Otomotiv hizmetinizde

Sürüş emniyeti ve maksimum çalışma tasarrufunu temin etmek için, periyodik bakım ve kontrollerin, aracınızla birlikte size teslim edilen tanıtma ve kullanma kılavuzunda belirtilen bakım programına göre Isuzu yetkili servislerinde yaptırılması önemle tavsiye edilir.

Yetkili servisinizin yaptığı bu bakım ve kontrol işlemi sırasında aracın kilometresine göre belirlenmiş olan yağ, filtre, hortum vb. parçalar değiştirilir ve/veya temizlenir. Böylece bu elemanların koruduğu motor, şanzıman, diferansiyel gibi aracınızın çok önemli parçaları da arızalara karşı korunmuş olur.

Bu arada araç, genel bir kontrolden geçtiği için de, o an için küçük ve önemsiz olan, ancak ileride büyüyerek pahalı onarımlara yol açabilecek arızalar daha ortaya çıkmadan giderilmiş olur.