444 4 961 - ÜCRETSİZ MÜŞTERİ HATTI

NOVO SERVİSİ

Isuzu Novo Yolcu Taşımacılığına Yeni Bir Boyut Getiriyor

Yenilikçi vizyonuyla küçük otobüs segmentinde her zaman ilklere imza atmış olan Anadolu Isuzu, yıllarca pazar liderliğini koruduğu 7 metre segmentini tümüyle yeniden tasarladı. Zaman içinde sektörde beliren yeni ihtiyaç ve standartları göz önüne alan Anadolu Isuzu mühendisleri, eski Isuzu modelleri üzerinden yenileme yapmak yerine, alt yapısından tasarımına yepyeni bir model için biraraya geldiler ve Isuzu Novo ailesi’ni yarattılar.

Yeni Isuzu Novo boyutları, altyapısı ve donanımı ile eski modellerden çok farklı bir konuma taşındı. Araç uzunluğu, genişliği ve yüksekliği arttı. Büyüyen araç boyutları sayesinde kapı genişlikleri, iç yükseklik, koridor genişliği ve yolcu koltuğu diz mesafeleri de yükselmiş oldu. Dolayısıyla Isuzu Novo kullanıcısı ve yolcuları çok daha ferah ve rahat bir atmosferde yolculuk etme imkanı bulmuş olacaklar.

Yeni Novo ailesindeki araçlar daha da güçlü. Isuzu Novo modelinde 155 beygirlik Isuzu motoru bulunurken, Isuzu Novo Lux ve Novo Ultra modellerinde 190 beygirlik Isuzu motoru sunuluyor. Tüm versiyonlarda kullanılan Isuzu motorları Euro 4 emisyon regulasyonuna uymaktadır.

Donanım ve konfor olanakları açısından da gerek eski modelleri gerekse rakiplerini geride bırakan Novo modellerinde sürücü dashboard kliması, fan üflemeli sıcak hava kanallı kalorifer sistemi, uzaktan kumandalı ön kapılar, zaman ayarlı ve elektrik kumandalı rezistanslı boynuz tipi ayna, havalı sürücü koltuğu, şoför ünitesi üzeri kilitli dolap, hostes koltuğu ve AM/FM CD çalarlı radyo standart ekipman olarak sunulmaktadır.

Güvenlik açısından da bir çok yenilik yapılan Novo ailesinin tüm modellerinde ABS ve ASR fren sistemi standart olarak sunulurken, Novo Ultra versiyonun da arka havalı süspansiyon sistemi ve ön/arka disk frenler standart olarak sunulmaktadır. Günümüzde lüks binek araçlarda güvenlik açısından vazgeçilmez bir ekipman olan Immobilizer, tüm Novo serisi küçük otobüsler de standart ekipman olarak Isuzu müşterilerine sunuluyor. Gene tüm Novo modellerinde ön sıradaki koltuklar için 3 noktalı, rahat kullanımlı yolcu koltuğu emniyet kemerleri standart güvenlik donanımı olarak verilmekte. Araç sahipleri dilerlerse 3 noktalı emniyet kemerlerini tüm yolcu koltuklarında opsiyon olarak tercih edebiliyor.

Servis İçin Online Randevu Alın

Online Servis randevusu alarak indirimlerinize ek %5 indirim alabiliriniz.

Online Randevu Formu