444 4 961 - ÜCRETSİZ MÜŞTERİ HATTI

NOVOCITI ULTRA SERVİSİ

NOVOCITI ailesiyle şehiriçi taşımacılıkta yeni bir sayfa açılıyor.

Avrupa Birliği regülasyonlarına uygun olarak dizayn edilen ve şuan piyasada sınıfında tek olan Isuzu’ nun ve Novo ailesinin yeni halk tipi modeli 7,5 metrelik NOVOCITI ailesi, Euro 4 normlarındaki, kalitesi dünyaca kabul edilen 155 beygirlik güçlü commonrail turbo dizel intercooler Isuzu motoruyla şimdi çok daha güçlü ve çevreci.

Türkiye’de küçük otobüs piyasasının lider üreticisi Anadolu Isuzu güvencesiyle sahip olacağınız NOVOCITI ailesi, düşük yakıt tüketimiyle işletme giderlerinizi azaltır, kazancınıza kazanç katar. Kaptanlarımızın isteklerine göre farklı koltuk dizilimi opsiyonları bulunan NOVOCITI ailesi, 52-55 kişilik yolcu kapasitesiyle şehiriçi yoğun hatlarda hem yolcularını rahat ettirecek, hem de kaptan şoföre küçük otobüs ile büyük otobüs kazancı sağlayacak.

NOVOCITI ailesi, 2170 mm lik iç yüksekliğiyle sınıfının en ferah içyapısına sahip aracı olması yanında, 2270 mm genişlik ölçüsüyle de sınıfında liderdir. Rahat iniş binişi sağlayan çift kanatlı geniş kapılarıyla sürücüsüne kolaylık, yolcusuna da konfor sağlar.

Son teknoloji güvenlik uygulamalarıyla donatılmış olan NOVOCITI ailesi, ABS, ASR fren sistemleri; ön ve arka disk frenleri;6 ileri şanzuman, vakum tahrikli egzoz freni ile kullanıcısına üstün bir güvenlik standardı sunar. Günümüzde lüks binek araçlarda güvenlik açısından vazgeçilmez bir ekipman olan immobilizer; NOVOCITI’lerde standart olarak sunulmaktadır. Hem konforlu şehirçi yolculuklar hem engelli kişilerin kolay iniş&biniş sağlanması için; NOVOCITI’de elektronik kontrollü arka havalı süspansiyon sistemi standart olarak sunulmaktadır. NOVOCITI ULTRA’da ise arkası dzü koridoruyla farklı müşteri isteklerine cevap vermektedir.

NOVOCITI ailesinin ergonomik torpidosu, radio&cd çalar, paslanmaz jant kapakları,ayarlanabilir havalı şoför koltuğu ve 460 mm çapındaki direksiyonu ile kaptan şoförlerimiz minimum efor sarfederek otobüs kullanmanın rahatlığını yaşayacaklar. Elektrik kontrollü havalı süspansiyon sistemi sayesinde standart olarak sunulan yana doğru alçalabilme (kneeling sistemi) özelliği sayesinde NOVOCITI’ de engelli rampasından iniş biniş artık çok daha rahat sağlanacak.

Sıcak yaz günlerinde standart olarak sunulan dijital klima ve şoför klimasıyla serinleyecek, Soğuk kış günlerinde de sıcak hava kanalları ve fan üflemeli kalorifer sistemi sayesinde konforlu bir yolculuk imkanı sağlanacak.

Tüm bu üstün yanlarıyla ile NOVOCITI ailesi, 7,5 metre sınıfının yeni lideri olmaya hazırdır.

Servis İçin Online Randevu Alın

Online Servis randevusu alarak indirimlerinize ek %5 indirim alabiliriniz.

Online Randevu Formu